Panoramatické fotky 360

Mezi mnoha výhodami použití dronu k fotografování ze vzduchu je zachycení snímku v úhlu 360 stupňů. Jsme zvyklí vidět panoramatické snímky, které nám umožňují vidět velkou plochu ve vysoké kvalitě, v poslední době  se 360 stupňové fotografie staly módními, umožní ukázat všechny prostory  pomocí jediného souboru. Tento druh fotografii upoutá pozornost a potěší každého kdo je vidí.

Chcete, abychom pro vás pořídili 360° fotografie?

Lidé se často snaží najít způsoby, jak zapůsobit pomocí různých úhlů, filtrů nebo nemožných retuší, my zastáváme názor, že kromě „podvodů“, které lze s fotografiemi udělat, musíte vytěžit maximum z technologie, která existuje, a v tomto smyslu technologická revoluce, kterou drony přinesly do odvětví fotografie. Schopnost zachytit snímky z míst, která byla donedávna nemyslitelná, umožňuje specializovaným společnostem, jako je ta naše, nabídnout našim klientům možnost mít ty nejlepší 360 stupňové fotografie za více než dostupnou cenu .

 

360 sférické fotografování s dronem

K označení před a po v tomto sektoru je vyvoláno 360 sférických fotografií. Ve skutečnosti jsme již viděli, že některé oblíbené stránky nebo sociální sítě sdílejí tyto typy fotek a jejich úspěšnost je více než značná. Při pohledu na obrazovku jsme zvyklí na dva rozměry, ale 360stupňový efekt, který nabízejí sférické fotografie, jde ještě o krok dále.

Drony jsou ideální technologií pro pořizování snímků z původních úhlů a dosud málo vídaných , takže tento typ fotografování vám poskytne působivé pocity, které oceníte vy i vaši klienti.

Více informací?

Kontaktuj nás prostřednictvím tohoto formuláře nebo nám zavolej  602 671 119